Групи формуються — Basic.М Біохімія & Експерименти
19:00-20:15 — Basic.M Історія & Географія
Групи формуються — Basic.S Українська мова & Сторітелінг
Групи формуються — Basic.M Українська мова & Сторітелінг
17:30-18:45 — Basic.М Фізика & Астрономія
17:45-18:45 — 3 клас Математика & Логіка — триває набір
18:00-19:30 — Basic.L Біохімія & Експерименти
Групи формуються — Basic.S Українська мова & Сторітелінг
Групи формуються — Basic.M Українська мова & Сторітелінг
17:15-18:15 — Basic.S Література & Письменство
18:30-19:45 — Basic.М Література & Письменство
18:00-19:00 — Basic.S Історія & Географія
19:15-20:45 — 7-8 клас Математика & Логіка
Групи формуються — Basic.М Фізика & Астрономія
Групи формуються — Basic.S Біохімія & Експерименти
17:30-18:45 — 4-5 клас Математика & Логіка — триває набір
18:30-19:45 — 5-6 клас Математика & Логіка
19:00-20:15 — 6-7 клас Математика & Логіка — триває набір
10:00-11:30— 6-7 клас Математика & Логіка
10:30-11:30— 1 клас Математика & Логіка — триває набір
11:45-12:45— 3 клас Математика & Логіка
11:45-13:00— 4-5 клас Математика & Логіка
13:00-14:00— 2 клас Математика & Логіка
10:00-11:15— Basic.M Фізика & Астрономія
10:15-11:15— Basic.S Фізика & Астрономія
11:30-12:30 — Pro.S Фізика & Астрономія
10:30-12:30— Basic.S Фізика & Астрономія
11:30-12:45 — Pro.M Фізика & Астрономія
13:00-14:15 — SuperPro.M Фізика & Астрономія
10:30-11:30 — Basic.S Література & Письменство
11:45-13:00 — Basic.М Література & Письменство
10:30-11:30 — Basic.М Біохімія&Експерименти
Групи формуються — Basic.S Українська мова&Сторітелінг
Групи формуються — Basic.M Українська мова&Сторітелінг
10:00-11:15— 4-5 клас Математика & Логіка — запис в групу закрито
10:00-11:30— 6-7 клас Математика & Логіка
11:30-12:30— 3 клас Математика & Логіка
11:45-12:45— 2 клас Математика & Логіка — триває набір
13:00-14:15— 5-6 клас Математика & Логіка — триває набір
10:15-11:15— Basic.S Фізика & Астрономія
11:15-12:15 — Pro.S Фізика&Астрономія
11:30-12:45 — Basic.M Фізика & Астрономія
12:30-13:45 — Basic.M Фізика & Астрономія
13:00-14:00 — Basic.S Фізика & Астрономія
12:00-13:30 — Basic.M Python & Алгоритми
Групи формуються — Basic.S Біохімія & Експерименти
Групи формуються — Basic.S Українська мова & Сторітелінг
Групи формуються — Basic.M Українська мова & Сторітелінг